"Męski różaniec" w Zamościu

  • 30.09.2020, 13:57
  • Joanna Suszko
"Męski różaniec" w Zamościu
"Męski różaniec” to propozycja dla mężczyzn, którzy poprzez modlitwę w pierwszą sobotę miesiąca chcą wynagradzać Niepokalanemu Sercu Maryi.

Inicjatorem wydarzenia jest salezjanin, ks. Dominik Chmielewski, opiekun duchowy 'Wojowników Maryi”, natomiast zamojską edycję, która rozpoczyna się już w najbliższą sobotę (03.10) koordynuje ks. Patryk Obszyński, wikariusz parafii pw. św. Michała Archanioła w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W Zamościu 'Męski różaniec” odbędzie się po raz pierwszy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W 'męskim różańcu” chodzi przede wszystkim o to, by dać świadectwo swojej wiary, podkreśla ks. Obszyński.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wszystkich mężczyzn, którzy duchową bronią jaką jest różaniec, chcą walczyć o świętość swoich rodzin, zapraszamy do udziału w inicjatywie 'Męski różaniec”. Przypomnijmy, rozpocznie się Mszą św. w kościele św. Michała Archanioła w Zamościu w sobotę o godz. 10.00.

 

Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe