15 lat wyciągają dusze z czyśćca

  • 12.10.2020, 01:24
  • Ewa Monastyrska
15 lat wyciągają dusze z czyśćca
Apostolat Pomocy Duszom Czyśćcowym w Tomaszowie świętował 15 lat swego istnienia

 Uroczystości jubileuszowe, które odbywały się minionej soboty (10.10) ze względu na pandemię miały swój ograniczony charakter, jednak apostolat wziął udział we wspólnych modlitwach oraz liturgii Mszy  Świętej. Podczas homilii, zaproszony na uroczystości ks. prał. Eugeniusz Derdziuk zaznaczył, że przynależność to Apostolatu to misja i powołanie. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

O wspólnocie działającej przy tomaszowskim sanktuarium opowiedziała animatorka grupy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Proboszcz parafii Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny w Tomaszowie Lubelskim, ks. prał. Czesław Grzyb przyznał, że Apostolat jest potrzebną wspólnotą zwłaszcza w dzisiejszym świecie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Świętowanie zostało zwieńczone wspólnymi rozmowami, wspomnieniami a goście poczęstowani zostali okolicznościowym tortem oraz ciepłym posiłkiem

Ewa Monastyrska

Zdjęcia (15)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe