Odzyskano rowery

  • 13.10.2020, 09:54 (aktualizacja 13.10.2020, 10:12)
  • Małgorzata Kryk
Odzyskano rowery
Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, udaremnili wywóz z Polski skradzionych rowerów o wartości 10 tys. zł. W niedzielę (11.10) na dpg. w Hrebennem w trakcie prowadzonych działań związanych z kontrolą legalności pochodzenia pojazdów, mundurowi SG zatrzymali dwa rowery, wobec których zaistniało uzasadnione podejrzenie, iż pochodzą one z przestępstwa.

Podczas dokonanych czynności funkcjonariusze ustalili, iż rowery zostały skradzione na terytorium Niemiec. Do sprawy zatrzymano dwóch obywateli Ukrainy, którzy chcieli wywieźć kradzione rowery w przestrzeniach ładunkowych swoich pojazdów. Zatrzymane osoby oraz odzyskane pojazdy przekazano do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji w Tomaszowie Lubelskim. Od początku roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG, odzyskali różnego rodzaju pojazdy (samochody osobowe i ciężarowe, maszyny, rowery) oraz podzespoły pochodzące z przestępstwa o wartości ponad 10 mln zł.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe