Wystartuj w biagach na orientację

  • 14.10.2020, 14:22 (aktualizacja 15.10.2020, 09:10)
  • Małgorzata Kryk
Wystartuj w biagach na orientację
UKS Azymut Siedliska, Lubelski Związek Orientacji Sportowej przy współpracy z Gminą Zamość organizują Puchar Roztocza w Biegu na Orientację Krasnobrodzie. Dwa biegi indywidualne odbędą się w niedzielę (18.10) w Krasnobrodzie.

Start biegu sprinterskiego (Mistrzostwa Województwa Lubelskiego) zaplanowano o godz. 10.00, a trasa poprowadzi przez leśne tereny z elementami zurbanizowanymi. Natomiast mini sprint odbędzie się o godz. 13.00 na terenie Ośrodka Jolanta. Do udziału z zawodach zachęca uczestnik biegu na orientację.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Zawodnicy będą startować z chipami, a wypożyczenie chipa to koszt 3 zł. Biuro i centrum zawodów otwarte będą o godz. 9.00 na stadionie sportowym w Krasnobrodzie. Opłata startowa w biegu dla dzieci i młodzież w wieku 10-16 roku życia wynosi 5 zł, a dla osób starszych 10 zł. Medale i dyplomy przewidziano dla najlepszych zawodników w każdej kategorii wiekowej za każdy bieg. Zakończenie zawodów odbędzie się bezpośrednio po biegu 30 minut po przybyciu ostatniego zawodnika. Zgłoszenia z podaniem imienia, nazwiska, rocznika, kategorii, klubu, nr chipa należy wysłać do środy (14.10) na adres email: [email protected] Wszyscy startujący zobowiązani są do posiadania ważnych badań lekarskich, które są warunkiem dopuszczenia do udziału w zawodach. Kluby zobowiązane są do ubezpieczenia swoich zawodników we własnym zakresie.

Więcej informacji w komunikacie technicznym i na stronie internetowej kliknij 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe