Zapraszamy na Jesienny Rajd Rowerowy

  • 22.10.2020, 08:45
  • Małgorzata Kryk
Zapraszamy na Jesienny Rajd Rowerowy
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju oraz Grupa Rowerowa PTTK Biłgoraj, zapraszają na Jesienny Rajd Rowerowy, który odbędzie się w niedzielę 25 października.

O godz. 10:30 wszyscy uczestnicy rajdu spotkają się przed halą OSiR w Biłgoraju, przy ul. Targowej 15. Następnie rajdowcze pokonają ok. 30 km i spotkają się na mecie nad zalewem Bojary.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ze względu na obostrzenia związane z koronawirusem uczestnicy rajdu będą przemieszczać się w maseczkach, natomiast na terenach leśnych obowiązek zasłaniania ust i nosa nie obowiązuje.
loadingŁaduję odtwarzacz...

O godz. 13:30 zaplanowano wspólny poczęstunek i zakończenie rajdu. Zapisy przyjmowane są do 23.10 do godz: 14:00 drogą telefoniczną pod numerami 84 688 10 35 lub 536 369 901 oraz drogą mailową pod adresem: [email protected] Liczba uczestników jest ograniczona. Regulaminem rajdu dostępny jest poniżej.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe