Lubaczów. Pielgrzymka Maturzystów 2020

  • 26.10.2020, 18:31
  • Joanna Suszko
Lubaczów. Pielgrzymka Maturzystów 2020 for. archiwum KRZ
W sobotę (24.10) maturzyści z rejonu lubaczowskiego pielgrzymowali do konkatedry, by zawierzyć Matce Bożej Łaskawej swoje egzaminy maturalne i drogę życiowego powołania.

Spotkanie rozpoczęła konferencja dla młodzieży i modlitwa różańcowa. Zwieńczeniem pielgrzymki była Msza święta, której przewodniczył proboszcz parafii, ks. Andrzej Stopyra.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Niezwykle istotne jest zdobycie dobrego wykształcenia, jednak w niekiedy stajemy przed o wiele większymi i ważniejszymi 'egzaminami” w życiu. Naszym 'nauczycielem życia” powinien być Jezus Chrystus – zaznaczał w homilii, ks Sławomir Skowroński.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ks. Skowroński w homilii wskazywał maturzystom na Matkę Bożą, która uczy nas zawierzenia Panu Bogu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Młodzi ludzie podczas pielgrzymki zawierzyli swoje życiowe wybory Matce Bożej. W związku z epidemią, w tym dniu nie mogła odbyć się diecezjalna pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę, dlatego w pięciu miastach zostały zorganizowane rejonowe pielgrzymki.  W sobotę (24.10) pielgrzymki maturzystów odbyły się także w Biłgoraju, Hrubieszowie, Tomaszowie Lubelskim i Zamościu.

 

Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe