Nielegalni migranci z Turcji zostali zatrzymani na granicy

  • 29.10.2020, 09:31 (aktualizacja 29.10.2020, 09:36)
  • Małgorzata Zaręba
Nielegalni migranci z Turcji zostali zatrzymani na granicy
Mundurowi z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej 25.10 zatrzymali dwóch nielegalnych migrantów z Turcji. Mężczyźni zostali zatrzymani w powiecie hrubieszowskim, tuż po tym jak pieszo nielegalnie przekroczyli granicę państwową z Ukrainy do Polski.

Po przebadaniu ich przez lekarza oraz pobraniu próbek na obecność SARS-CoV-2, nielegalni migranci zostali przewiezieni do pomieszczeń służbowych SG. Migranci przyznali się do nielegalnego przekroczenia granicy RP, zeznali że powodem była chęć przedostania się do Francji. Po zakończeniu wobec nich czynności administracyjnych zostali przekazani służbom granicznym Ukrainy.

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe