Historia teraz jeszcze bliżej

  • 27.11.2020, 13:03 (aktualizacja 27.11.2020, 13:13)
  • Joanna Mazurek
Historia teraz jeszcze bliżej źródło: akzamosc.pl
Dobra wiadomość, dla pasjonatów historii naszego regionu. Muzeum Historyczne Inspektoratu Zamojskiego AK im. Stanisława Prusa ps. „Adam" w Bondyrzu można już zwiedzać wirtualnie.

Jak informuje Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Zamość wirtualny spacer daje możliwość poruszania się w wybranym kierunku, a zwiedzając można posłuchać profesjonalnego lektora, który opowiada historię Muzeum od momentu powstania, po dzisiejszą jego działalność.

loadingŁaduję odtwarzacz...
Wirtualny spacer po Muzeum Historycznym Inspektoratu Zamojskiego AK im. Stanisława Prusa ps. „Adam” w Bondyrzu został zrealizowany w ramach projektu pn. „Silni historią – wzmocnieni na przyszłość" dofinansowanego ze środków otrzymanych z Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa w ramach „Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO".

 

Joanna Mazurek

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe