Przed piłkarzami X Turniej Mikołajkowy

  • 03.12.2020, 12:46 (aktualizacja 03.12.2020, 12:56)
  • Małgorzata Kryk
Przed piłkarzami X Turniej Mikołajkowy
Diecezjalny Klub Sportowy „Gaudium” Zamość serdecznie zaprasza na „X Jubileuszowy Turniej Mikołajkowy w halowej piłce nożnej”, który odbędzie się 05.12.2020r. (sobota) o godz. 9.00 na hali OSiR w Zamościu.

Tradycyjny turniej organizowany przez DKS Gaudium Zamość odbywał się udziałem miast partnerskich z Ukrainy. Jednak w tym roku ze względu na pandemię wydarzenie zostanie zorganizowane zgodnie z zasadami obowiązującymi podczas rozgrywania takich zawodów.

W Turnieju w dwóch kategoriach wezmą udział kluby sportowe oraz grupy młodzieżowe działające przy parafiach i w szkołach. Podczas turnieju wyróżnieni będą najlepsi piłkarze. Natomiast wszyscy uczestnicy przez Św. Mikołaja obdarowani będą: medalami, pucharami, statuetkami, upominkami, dyplomami i paczkami.

Głównym celem Mikołajkowego Turnieju jest sprawianie radości dzieciom oraz możliwość sprawdzenia się na boisku. Zakończenie zmagań piłkarskich z uroczystym wręczeniem medali, pucharów, nagród oraz paczek od Świętego Mikołaja odbędzie się około godz. 15.00.

Organizatorzy proszą o potwierdzenie obecności pod nr tel. 606 918 033.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe