Pokłonią się Chrystusowi

  • 29.12.2020, 11:58 (aktualizacja 31.12.2020, 13:05)
  • Joanna Mazurek
Pokłonią się Chrystusowi
Takiego Orszaku Trzech Króli jeszcze w Hetmańskim Grodzie nie było. Po raz pierwszy w historii na orszakowej trasie znajdą się wszystkie zamojskie parafie.

O szczegółach mówi prezes Stowarzyszenia Sympatyków Orszaku Trzech Króli w Zamościu Małgorzata Farion.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ze względu na obostrzenia związane z kwarantanną narodową, mieszkańcy Zamościa nie będą mogli iść w orszaku ulicami miasta. Jednak Trzej Królowie i Święta Rodzina pojadą samochodem „królewskim” na ulice i place.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pierwszym przystankiem na orszakowej trasie będzie szpital papieski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

VII Orszak Trzech Króli w Zamościu odbędzie się pod honorowym patronatem Biskupa Zamojsko-Lubaczowskiego Mariana Rojka, Starosty Zamojskiego Stanisława Grześko oraz Prezydenta Miasta Zamościa Andrzeja Wnuka. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje m.in. Katolickie Radio Zamość.

Zachęcamy naszych radiosłuchaczy do przeczytania przesłania, które z racji Orszaku Trzech Króli skierował do wiernych pasterz naszej diecezji ks. bp Marian Rojek. Jest ono dostępne na stronie www.diecezja.zamojskolubaczowska.pl.

Joanna Mazurek

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe