Kolędowanie w zamojskich parafiach

  • 21.01.2021, 15:08 (aktualizacja 21.01.2021, 15:14)
  • Joanna Suszko
Kolędowanie w zamojskich parafiach fot. archiwm KRZ
Choć liturgiczny okres Bożego Narodzenia już za nami, w polskiej tradycji jeszcze do 2 lutego śpiewa się kolędy. W dwie najbliższe niedziele (24 i 31 stycznia) w zamojskich parafiach będzie okazja do kolędowania.

Do wspólnego śpiewania kolęd zapraszają kapłani z Zamościa i okolic, wsparci utalentowanymi wokalistami. Pomysłodawcą zamojskiego kolędowania jest ks. Maciej Lewandowski, wikariusz parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Zamościu. Zwraca on uwagę, że podczas koncertu będzie można wrócić do zapomnianych melodii.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pośpiewać wspólnie kolędy będzie można już w najbliższą niedzielę (24.01) w kościele pw. św. Brata Alberta w Zamościu - zachęca proboszcz, ks. Marek Mazurek.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Drugi koncert odbędzie się w następną niedzielę, dodaje ks. Lewandowski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, że wspólnie kolędować można także z domu. Transmisje muzycznych spotkań kolędowych z kościołów św. Brata Alberta i MB Królowej Polski w Zamościu znajdą Państwo na kanałach parafii w serwisie YouTube.

Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe