Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Z OSTATNIEJ CHWILI:
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
Reklama Green Office Ecologic

Kolejna ofiara pożaru w regionie

Tragicznie zakończył się pożar budynku mieszkalnego w miejscowości Huszczka Mała do którego doszło 24 stycznia w godzinach wieczornych.
Kolejna ofiara pożaru w regionie

Autor: KM PSP Zamość

W pożarze zginął właściciel domu. O szczegółach tego tragicznego zdarzenia informuje mł. bryg. Andrzej Szozda, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu.

POSŁUCHAJ

Sytuacja, jaką zastali na miejscu strażacy nie zwiastowała niczego dobrego. Strażacy zabezpieczeni sprzętem ochrony dróg oddechowych starali się dotrzeć do mężczyzny znajdującego się wewnątrz. Niestety, nie udało się go uratować.

POSŁUCHAJ

Dalsze działania strażaków skupiły się na przygotowaniu miejsca zdarzenia do działań grupy dochodzeniowo-śledczej.

POSŁUCHAJ

W działaniach trwających ponad 4,5 godziny wzięło udział 6 zastępów gaśniczych. Mężczyzna z Huszczki Małej jest 4 ofiarą pożaru w regionie w ciągu ostatniego miesiąca.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Krystyna PiotrowskaTreść komentarza: Maja jesteś wielka❤️moja, tak trzymajData dodania komentarza: 9.12.2025, 10:39Źródło komentarza: Maja PiotrowskaAutor komentarza: Prezes ZamToP-u K.M.Treść komentarza: ZamToP idzie dalej z pomysłem ochrony ptaków w zimie w miastach regionu. Proponujemy ( poprzez wysłanie pism do UM) aby w parkach miejskich zainstalować stojące, duże karmniki. Spacerowicze (a szczególnie dzieci) będą mogli przynieść i złożyć tam karmę , jabłka, orzechy, słoninkę. Będzie to czysta edukacja- czynna ochrona przyrody. Daj Bóg aby to był zwyczaj młodego pokolenia odwiedzającego park w zimie. Służby miejskie także mogą uzupełniać takie puste karmniki.Data dodania komentarza: 8.12.2025, 23:38Źródło komentarza: Akcja Karmnik organizowana przez Zamojskie Towarzystwo PrzyrodniczeAutor komentarza: SłuchaczTreść komentarza: Daj Boże więcej tak młodych organistów z takim wyczuciem sprawy jak Pani KarolinaData dodania komentarza: 22.11.2025, 17:57Źródło komentarza: Karolina SokółAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Moja ulubiona audycja w nowej odsłonie powraca, bardzo dobra wiadomość! Słucham zawsze jak tylko mam możliwość w radiu, ale kiedy nie mogę to lubię odsłuchiwać audycję na waszej stronie. PozdrawiamData dodania komentarza: 26.10.2025, 22:47Źródło komentarza: Audycja pielgrzymkowa wraca na antenę Katolickiego Radia ZamośćAutor komentarza: Halina KwiatkowskaTreść komentarza: Gratulacje dla naszych nauczycieli z Przedszkola w Kalinowicach. Jestem dumna i dziękuję za waszą pracę i zaangażowanie.Data dodania komentarza: 25.10.2025, 14:53Źródło komentarza: Tydzień chleba i produktów zbożowych w przedszkolu w Kalinowicach (Gmina Zamość)Autor komentarza: AlaTreść komentarza: Bardzo dobra wiadomość, często słuchałam audycji, a kiedy nie mogłam odsłuchiwałam na stronie. Nie mogę doczekać się na nową odsłonę audycji pielgrzymkowej.Data dodania komentarza: 24.10.2025, 20:28Źródło komentarza: Audycja pielgrzymkowa wraca na antenę Katolickiego Radia Zamość