Dopłaty na nowych zasadach

  • 16.03.2021, 11:48
  • Joanna Mazurek
Dopłaty na nowych zasadach źródło: pixabay.com
Duże zmiany w ubieganiu się o dopłaty bezpośrednie. Od 15 marca rolnicy mogą składać wnioski o przyznanie dopłat bezpośrednich i obszarowych z PROW za 2021 r. jedynie za pośrednictwem aplikacji eWniosekPlus.

Jak tłumaczy Krzysztof Gałaszkiewicz, dyrektor lubelskiego oddziału regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, zmian jest znacznie więcej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W tym roku właściciele małych gospodarstw nie będą też już mogli wypełniać oświadczeń potwierdzających brak zmian w danym roku w odniesieniu do wniosku o przyznanie płatności złożonego w roku poprzednim.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Po co ta zamiana?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zmiany w ubieganiu się o przyznanie dopłat są dużym wyzwaniem, ale rolnicy mogą liczyć na pomoc.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, że wnioski o przyznanie dopłat bezpośrednich i obszarowych z PROW za 2021 r. co do zasady należy złożyć do 15 maja , ale ponieważ to sobota, będzie to można zrobić jeszcze do 17 maja.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe