Podziel się historią swojego małżeństwa lub rodziny!

  • 17.03.2021, 13:57 (aktualizacja 17.03.2021, 14:02)
  • Joanna Suszko
Podziel się historią swojego małżeństwa lub rodziny!
W związku z przeżywanym niebawem Rokiem Rodziny, Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej zwraca się do wiernych naszej diecezji z prośbą o podzielenie się własną historią rodzinną lub małżeńską.

Na miesiąc maj Wydział Duszpasterstwa Rodzin planuje wydać publikację składającą się z takich świadectw. Byłyby one czytane w naszych parafiach przy okazji nabożeństw majowych. O szczegółach mówi ks. Maciej Lewandowski, diecezjalny duszpasterz rodzin.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W jaki sposób dostarczyć świadectwo?

loadingŁaduję odtwarzacz...

W planach Wydziału jest stworzenie audiobooka ze świadectwami małżonków.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Maj już niebawem, dlatego ks. Maciej Lewandowski zaprasza do jak najszybszego przesyłania swoich historii. Kontakt do Wydziału Duszpasterstwa Rodzin znajdą Państwo na stronie rodzina.zamojskolubaczowska.pl

 

Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe