Bezpieczna Wielkanoc w powiecie biłgorajskim

  • 03.04.2021, 12:37
  • Joanna Ferens
Bezpieczna Wielkanoc w powiecie biłgorajskim
„Bezpieczna Wielkanoc” to akcja prowadzona przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji w trosce o bezpieczeństwo wiernych w całym kraju. Maseczki otrzymała również diecezja zamojsko-lubaczowska.

Maseczki i płyn do parafii dostarczyli druhowie strażacy z jednostek OSP. Od Wielkiego Czwartku rozdajemy je wiernym – wyjaśnia proboszcz parafii św. Michała Archanioła w Soli, ks. Krzysztof Jankowski:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W ramach akcji do wszystkich parafii województwa lubelskiego trafiło ponad 2,5 miliona jednorazowych maseczek oraz płyn dezynfekcyjny. Parafie w powiecie biłgorajskim otrzymały ok. 106 tysięcy maseczek i 550 litrów płynu do dezynfekcji.

Joanna Ferens

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe