Biłgoraj. Zdrapka z Duchem

  • 06.04.2021, 07:19 (aktualizacja 06.04.2021, 12:57)
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Zdrapka z Duchem
Aby lepiej przygotować się do uroczystości Zesłania Ducha Świętego i owocnie przeżyć czas wielkanocny parafia św. Marii Magdaleny w Biłgoraju wyszła z propozycją „Zdrapki z Duchem”.

Szczegóły przedsięwzięcia wyjaśnia ks. Mateusz Januszewski:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Chcemy zwrócić uwagę na osobę Ducha Świętego, równą Bogu Ojcu i Jezusowi Chrystusowi:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przygotowanie do uroczystości Zesłania Ducha Świętego ze „Zdrapką z Duchem” polega na tym, że codziennie przez 50 dni odkrywa się jedno pole, na którym znajduje się modlitwa, sentencja, rozważania i wyzwania, które mogą być pomocą do głębszej relacji z Duchem Świętym.

Pomysłodawcami i organizatorami całej akcji jest Wydawnictwo Braterska (TUTAJ) czyli zespół ludzi zaangażowanych w życie Kościoła, poprzez posługę w różnych wspólnotach. Więcej informacji na temat "Zdrapki z Duchem' można znaleźć TUTAJ. Gdyby ktoś chciał dołączyć do tej formy modlitwy zachęcamy do zajrzenia TUTAJ

Joanna Ferens

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe