Niebezpieczna strategia "ochrony" przyrody

  • 09.04.2021, 13:04
  • Joanna Suszko
Niebezpieczna strategia "ochrony" przyrody
Dziś w przedpołudniowym paśmie Katolickiego Radia Zamość mówiliśmy o nowych regulacjach, które niesie za sobą unijna "strategia na rzecz bioróżnorodności do 2030 r.".

Obecnie trwają konsultacje społeczne w tej sprawie. Niesie ona wiele zagrożeń dla naszego codziennego funkcjonowania i korzystania z obiektów przyrodniczych. Stanowi także cios dla lokalnych przedsiębiorców zajmujących przemysłem drzewnym. Co może się zmienić w naszym kraju i czy to na pewno dobrze zaplanowana koncepcja ochrony przyrody? Między innymi na te pytania odpowiada gość przedpołudniowego pasma, Marceli Kot, starszy specjalista ds. użytkowania lasu i ochrony przyrody w Nadleśnictwie Narol.

loadingŁaduję odtwarzacz...
Joanna Suszko

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe