Znaleziono nielegalne papierosy na kolei

  • 13.04.2021, 09:38 (aktualizacja 13.04.2021, 09:40)
  • Małgorzata Kryk
Znaleziono nielegalne papierosy na kolei Straż Graniczna
Funkcjonariusze Straży Granicznej i Służby Celno–Skarbowej z Terespola, w wyniku zaledwie dwóch kontroli, udaremnili przemyt nielegalnych papierosów.

Wyroby bez polskich znaków akcyzy znaleziono (9.04) podczas kontroli pociągu towarowego, którego skład jechał z Brześcia do Małaszewicz. W dwóch wagonach przewożących drewnianą zrębkę funkcjonariusze trafili na nielegalne papierosy. W sumie zabezpieczano blisko 10 tys. paczek papierosów o wartości rynkowej ok. 138 tys. zł. Natomiast dzień wcześniej (8.04) funkcjonariusze obu służb wyroby tytoniowe znaleźli w ramach wózków jezdnych składu towarowego. Tym razem było to ponad 1,9 tys. paczek. W obu sprawach wszczęte zostały postępowania karne skarbowe.

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe