Hrubieszowski Dom Kultury inspiruje

  • 13.04.2021, 10:19 (aktualizacja 13.04.2021, 10:33)
  • Joanna Mazurek
Hrubieszowski Dom Kultury inspiruje
Można go namalować, przygotować poprzez wydzieranie czy wycinanie lub w graficznym programie komputerowym – to tylko niektóre z technik, jakie są dopuszczalne w konkursie na plakat pt. „230 lat Konstytucji 3 Maja”.

Uczestnicy konkursu mają za zadanie wykonać plakat na temat wydarzeń, bohaterów i symboli związanych z uchwaleniem Konstytucji 3 Maja. Konkurs organizuje Hrubieszowski Dom Kultury, a odbywa się on pod patronatem burmistrz miasta Marty Majewskiej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Prace plastyczne trzeba przesłać bądź dostarczyć osobiście do Hrubieszowskiego Domu Kultury na adres: ul. 3 Maja 7, 22-500 Hrubieszów, a prace graficzne na adres [email protected] Szczegóły na stronie www.hdk-hrubieszow.pl.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe