Dopłaty tylko przez wnioskowanie

  • 20.04.2021, 12:49
  • Joanna Mazurek
Dopłaty tylko przez wnioskowanie źródło: pixabay.com
Coraz mniej czasu na złożenie wniosków o dopłaty bezpośrednie i obszarowe. Przypomnijmy, że termin ich składania upłynie już 17 maja.

Dyrektor lubelskiego oddziału regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Krzysztof Gałaszkiewicz zwraca uwagę, że zasady przyznania dopłat uległy zmianie i obecnie aby je otrzymać, każdy rolnik musi złożyć wniosek.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji zachęca rolników do korzystania z pomocy w zakresie wypełniania wniosków przez aplikację eWniosekPlus.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, że niezłożenie wniosku przez aplikację eWniosekPlus, także przez małe gospodarstwa, skutkuje nieprzyznaniem dopłat bezpośrednich i obszarowych.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe