XVI Ludowy Jarmark Bożonarodzeniowy

  • 08.12.2016, 17:59 (aktualizacja 08.12.2016, 18:12)
  • informacja nadesłana
XVI Ludowy Jarmark Bożonarodzeniowy Łukasz Kisielica
Centrum Kulturalne w Przemyślu zaprasza na XVI Ludowy Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się 18 grudnia o godz. 13:00 w klubie Piwnice w Przemyślu.

Na kiermaszu swoje rękodzieła związane z tym świątecznym okresem wystawią twórcy z Podkarpacia, którzy także zaprezentują swój warsztat pracy. Tradycyjnie podczas Jarmarku będzie można nabyć świąteczne ozdoby wykonane przez artystów ludowych. Będzie można również zobaczyć tradycyjne jasełka w wykonaniu Grupy Kolędniczej z Mirocina.

 

Podczas imprezy rozstrzygnięte zostaną także dwa konkursy: na „Szopki domowe i akcesoria kolędnicze” oraz Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży „Bożonarodzeniowe ozdoby świąteczne”.

 

 

informacja nadesłana

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe