Igrzyska LZS Mieszkańców Zamojskiej Wsi Święto Sportu Powiatu Zamojskiego w Sitnie

  • 09.06.2021, 13:19 (aktualizacja 16.06.2021, 09:33)
  • Małgorzata Zaręba
Igrzyska LZS Mieszkańców Zamojskiej Wsi Święto Sportu Powiatu Zamojskiego… Powiatowe i Miejskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Zamościu
Tak jak w roku ubiegłym XXII edycja Powiatowych Igrzysk LZS Mieszkańców Zamojskiej Wsi Święto Sportu Powiatu Zamojskiego odbędzie się w Sitnie.

Wydarzenie zaplanowano na weekend w dn. 26-27.06, a do zmagań sportowych przystąpią reprezentanci gmin powiatu zamojskiego. Jak będzie wyglądał program pierwszego dnia imprezy i w jakich konkurencjach weźmie udział młodzież szkolna?

loadingŁaduję odtwarzacz...


Uroczyste otwarcie Powiatowych Igrzysk LZS Mieszkańców Zamojskiej Wsi zaplanowano na niedzielę (27.06) o godz. 10.30.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Krzysztof Pszenniak dodał, że w porównaniu do poprzednich Igrzysk będą one miały zmienioną formułę ze względu na pandemię. Jedną ze zmian będzie zmniejszona liczba zawodników, ale każdy z nich otrzyma okazały medal, a najlepszym wręczone będą puchary.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Wszystkich sympatyków sportu w dn. 26-27.06 zapraszamy do Sitna.

Regulamin Igrzysk kliknij
 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe