Krwiodawcy świętują

  • 14.06.2021, 11:16
  • Joanna Mazurek
Krwiodawcy świętują
W zamojskim terenowym oddziale Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, każdego dnia panuje przyjazna atmosfera, jednak dziś jest ona szczególnie ciepła, bo to dzień wdzięczności.

Dzieje się tak za sprawą obchodzonego 14 czerwca Międzynarodowego Dnia Krwiodawstwa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Terenowy oddział Regionalnego Centrum Krwiodawstwa, który znajduje się w budynku szpitala „papieskiego” był dzisiaj udekorowany kwiatami i kolorowymi balonami. Jednak szczególne wrażenie robiły prace plastyczne przedszkolaków.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dawcy zgodnie podkreślają, że warto dołączyć do ich grona.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zamojski oddział Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa uczestniczy w wielu terenowych akcjach poboru krwi. Niektóre z nich organizowane są na terenie gminy Zamość.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Każdy, kto w zamojskim terenowym oddziale Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oddał dziś krew, a takich osób było blisko 40., oprócz tradycyjnych czekolad, otrzymał też inne słodycze oraz balon i ekotorbę promującą krwiodawstwo.

Joanna Mazurek

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe