Parafia w Kalinówce na radiowym szlaku

  • 17.06.2021, 08:19
  • Joanna Mazurek
Parafia w Kalinówce na radiowym szlaku fot. ks. Jacek Rak/diecezja.zamojskolubaczowska.pl
Parafia pw. Świętego Krzyża w Kalinówce będzie kolejną, którą Katolickie Radio Zamość odwiedzi w ramach cyklu Niedziela Radiowa. Malowniczo położona parafia istnieje od 1919 r. i należy do dekanatu Sitaniec.

Do odwiedzenia kościoła i parafii zaprasza jej proboszcz, ks. Piotr Lenart.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas Niedzieli Radiowej o godz. 11.00 Katolickie Radio Zamość przeprowadzi transmisję Mszy św. z kościoła pw. Świętego Krzyża w Kalinówce. Eucharystii przewodniczył będzie proboszcz parafii, ks. Piotr Lenart, a Słowo Boże wygłosi dyrektor naszej rozgłośni, ks. Sylwester Zwolak. Tymczasem o godz. 17:05 będą mogli Państwo wysłuchać rozmów z księdzem proboszczem i przedstawicielami wspólnot działających przy parafii. Powtórka w poniedziałek o godz.13:10.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe