Lubaczów. Linie kolejowe do modernizacji

  • 19.06.2021, 12:34
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. Linie kolejowe do modernizacji
W Starostwie Powiatowym w Lubaczowie odbyła się (14.06) konferencja poświęcona modernizacji linii kolejowych nr 101 i nr 69.

W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele zarówno władz państwowych jak i samorządowych. Cele spotkania przedstawił Starosta Lubaczowski, Zenon Swatek:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dobrze układającą się współpracę obu powiatów w tym kierunku, podkreślił Starosta Tomaszowski, Henryk Karwan:
loadingŁaduję odtwarzacz...

Owocami tej konferencji, były wnioski uczestników, aby prace modernizacyjne nad liniami nr 101 i nr 69 włączyć do zakresu planów wieloletniego programu inwestycyjnego Centralny Port Komunikacyjny a także dążyć do zwiększenia alokacji środków w ramach Programu Uzupełniania Lokalnej i Regionalnej Infrastruktury Kolejowej Kolej Plus.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe