Bezpłatne wakacyjne zajecia w tenisa

  • 25.06.2021, 09:16 (aktualizacja 25.06.2021, 09:31)
  • Małgorzata Kryk
Bezpłatne wakacyjne zajecia w tenisa
KT Return Zamość zaprasza na bezpłatne zajęcia wakacyjne dzieci i młodzież, którzy wakacje spędzają w Zamościu.

Klub Tenisowy Return Zamość przez cały rok prowadzi zajęcia tenisowe dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Aktualnie członkowie klubu doskonalą technikę gry i umiejętności na otwartych kortach przy ul. Studziennej 2, które znajdują się w pobliżu miejskiego parku.
w Zamościu. Zajęcia tenisowe prowadzą wykwalifikowani trenerzy. W czasie wakacji KT Return zaprasza wszystkie chętne dzieci i młodzież na bezpłatne zajęcia ph. „Wakacje z rakietą”.

Dla zawodników klubowych zajęcia będą prowadzone w określonych godzinach, uzgodnionych z trenerem (szczegóły na powyższym plakacie). Natomiast bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży spoza klubu będą odbywać się od 5 lipca (poniedziałek) w każdy: poniedziałek, środę i piątek dla dzieci do lat dwunastu w godz. 11.00-12.00, a dla dzieci powyżej dwunastego roku życia w godz. 12.00-13.00.

Zajęcia adresowane są do młodzieży szkolnej, niezależnie od poziomu posiadanych umiejętności. O tym, że naukę gry w tenisa mogą uprawiać nawet najmłodsi przekonały się dzieci z Przedszkola „Słoneczny zakątek” w Zamościu, które w tym roku szkolnym uczestniczyły w zajęciach programowych ph. „Powszechna Nauka Gry w Tenisa Ziemnego”. Na czym polega uderzenie piłki forhendem i bekhendem powiedziały dziewczynki.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przedszkolaki zdradziły co podczas zajęć tenisowych podoba im się najbardziej.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Ruch w każdym wieku jest bardzo ważny. Anna Józefko, wychowawca z przedszkola „Słoneczny Zakątek” zachęca rodziców do zapisywania swoich pociech na tego typu zajęcia ruchowe.
loadingŁaduję odtwarzacz...


KT Return prowadzi nie tylko zajęcia dla najmłodszych, ale także dla dorosłych. Cieszą się one bardzo dużym zainteresowaniem. Ci, którzy nigdy nie grali w tenisa, a chcieliby rozpocząć grę nie muszą posiadać własnych rakiet i piłek ponieważ klub dysponuje sprzętem sportowym, który udostępniany jest bezpłatnie, o czym informuje Jacek Podkościelny, prezes KT Return Zamość.
loadingŁaduję odtwarzacz...

W okresie wakacyjnym od 5.07 (od poniedziałku do piątku) dla dzieci i młodzieży bezpłatnie udostępnione będą trzy korty. Będzie można z nich korzystać w godz. 13.00 -15.00. Wszystkie osoby, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z tenisem zachęcamy do zapisów na zajęcia pod nr tel. 84 639 58 25.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe