Drugi turnus wakacyjnych zajęć dla dzieci

  • 30.07.2021, 11:20 (aktualizacja 30.07.2021, 11:33)
  • Małgorzata Kryk
Drugi turnus wakacyjnych zajęć dla dzieci
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu w okresie wakacyjnym realizuje coroczne turnusy dla dzieci ph. "Zachowaj trzeźwy umysł – sportowe wakacje 2021”.

Są to bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne dla sześćdziesięciu najmłodszych mieszkańców miasta. Zajęcia podobnie jak w roku ubiegłym podzielone są na dwa turnusy. Pierwszy odbył się w dn. 19-30.07. Dzieci wakacyjny czas wolny od nauki szkolnej spędzają aktywnie, o czym informuje Mateusz Ferens, dyrektor zamojskiego OSiR.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kiedy odbywają się zajęcia i na czym one polegają?
loadingŁaduję odtwarzacz...


Drugi turnus zajęć zorganizowany zostanie w dn. 02-13.08, a w projekcie przewidziano zajęcia wychowawczo-profilaktyczne oraz wycieczki edukacyjno – poznawcze.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Projekt pn. „Zachowaj trzeźwy umysł – sportowe wakacje 2021” dofinansowany jest ze środków Miasta Zamość w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe