Letnia Wystawa w Sitnie już wkrótce

  • 10.08.2021, 13:50
  • Joanna Mazurek
Letnia Wystawa w Sitnie już wkrótce
Letnia Wystawa Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego, Letni Przegląd Hodowlany Koni Szlachetnych i Śląskich oraz XV Regionalna Wystawa Królików Rasowych – wszystkie te trzy wydarzenia odbędą się na terenie Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Zamościu z siedzibą w Sitnie.

Wydarzenie zaplanowane jest na dni od 20 do 22 sierpnia i odbędzie się pod wspólnym tytułem Letnia Wystawa w Sitnie. Organizują je wspólnie Zamojskie Stowarzyszenie Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego, Lubelski Związek Hodowców Koni oraz Lubelski Związek Hodowców Królików Rasowych.
Jak zapewnia jeden z organizatorów, Sławomir Madej, na wydarzenie warto wybrać się całą rodziną.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Katolickie Radio Zamość objęło Letnią Wystawę w Sitnie patronatem medialnym. Plakat ze szczegółowym programem wydarzenia dostępny jest na naszej stronie internetowej, a organizatorzy Wystawy będą gośćmi naszej rozgłośni w najbliższy poniedziałek (16.08) w audycji „Rozmowa dnia”, o godz. 8.40 i 15.40. Zapraszamy do słuchania.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe