Biłgoraj. Koncert ‘Prymas Wolności”

  • 12.08.2021, 16:55 (aktualizacja 12.08.2021, 16:59)
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Koncert ‘Prymas Wolności”
Parafia pw. św. Jana Pawła II w Biłgoraju i Fundacja Gaudium et Spes zapraszają na koncert słowno – muzyczny z okazji beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia kardynała Stefana Wyszyńskiego pt. „Prymas Wolności”. Wydarzenie odbędzie się 14 sierpnia br. o godzinie 19.00 w kościele św. Jana Pawła II w Biłgoraju.

Na koncert zaprasza organizator, ks. Krystian Bordzań:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Celem koncertu jest przede wszystkim przybliżenie osoby i nauczania kardynała Wyszyńskiego:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Autorem scenariusza wydarzenia jest PAWEŁ ZUCHNIEWICZ, reżyserem DARIUSZ KOWALSKI. Wykonawcami koncertu będą: DARIUSZ KOWALSKI (aktor), MICHAŁ CHOROSIŃSKI (aktor), BASIA POSPIESZALSKA (śpiew), JOACHIM MENCEL (organy, lira korbowa).

Koncert został dofinansowany ze środków Programu Wieloletniego „Niepodległa” na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”. Wydarzenie bierze także udział w Programie „Warto być Polakiem”, którego organizatorem jest Samorząd Województwa Lubelskiego.

Patronat medialny nad koncertem sprawuje Katolickie Radio Zamość.

Joanna Ferens

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe