Turniej Służb Mundurowych w Piłce Nożnej im. kpr. mgr. Wojciecha Kowalczuka

  • 13.08.2021, 08:46 (aktualizacja 13.08.2021, 11:17)
  • Małgorzata Kryk
Turniej Służb Mundurowych w Piłce Nożnej im. kpr. mgr. Wojciecha Kowalczuka
W Hrubieszowie odbędzie się turniej piłki nożnej im. Wojciecha Kowalczuka.

W piątek (13.08) zaplanowano Turniej Służb Mundurowych w Piłce Nożnej im. kpr. mgr. Wojciecha Kowalczuka. Memoriał poświęcony jest Wojciechowi Kowalczukowi funkcjonariuszowi z hrubieszowskiego Zakładu Karnego, który w 2014 roku zmarł tragicznie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Coroczne wydarzenie cieszy się dużym powodzeniem. Do turnieju zgłosiło się dwanaście drużyn z jednostek mundurowych tj. Wojsko, Straż Pożarna, Straż Graniczna, Służba Celna oraz Zakłady Karne z Lubelszczyzny.

Zmagania piłkarskie odbędą się na stadionie hrubieszowskiego OSiR. W godz. 10.00 -14.00 odbędą się rozgrywki grupowe, półfinałowe i finałowe. W wydarzeniu wezmą udział mundurowi z zakładów karnych i innych jednostek mundurowych z terenu naszego województwa, którym na zakończenie turnieju wręczone będą okazałe puchary, medale, piłki i inne upominki.

Uroczyste zakończenie turnieju zaplanowano o godz. 14.30, a organizatorem wydarzenia jest Zakład Karny w Hrubieszowie.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe