Termomodernizacja zamojskiego OSiR

  • 02.08.2021, 11:05 (aktualizacja 02.09.2021, 11:09)
  • Małgorzata Kryk
Termomodernizacja zamojskiego OSiR
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu to obiekty sportowe położone na terenie naszego miasta. W większości znajdują się one przy ul. Królowej Jadwigi 8, ale nie tylko.

Basen usytuowany jest przy ul. Zamoyskiego 62A, natomiast boiska piłkarskie położone są przy zalewie, który także należy do OSiR. Aktualnie dużo obiektów należących do OSiR jest remontowanych. Modernizowana jest m.in hala widowiskowo -sportowa, a wkrótce remontu doczeka się stadion, który służy głównie piłkarzom i lekkoatletom. Ku zakończeniu zmierzają również prace remontowe zalewu. Kąpielisko zostało otworzone 2 sierpnia i zalew jako obiekt dostępny jest dla wszystkich chętnych. Na najbliższe miesiące zaplanowano także termomodernizację bazy OSiR przy ul. Królowej Jadwigi 8 oraz krytej pływalni przy ul. Zamoyskiego 62A, o czym informuje Mateusz Ferens, dyrektor zamojskiego OSiR.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dzięki przeprowadzonej termomodernizacji koszty utrzymania budynków znacząco się zmniejszą.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Podczas termomodernizacji niektóre obiekty jak m.in. basen będzie wyłączony z użytkowania, ale o postępujących pracach będziemy informować na bieżąco.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe