Spotkanie ze św. Stanisławem Kostką

  • 19.09.2021, 11:00 (aktualizacja 19.09.2021, 11:16)
  • Ewelina Michalska
Spotkanie ze św. Stanisławem Kostką fot. Danuta Kubicka
W minioną sobotę (18.09) w parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Zamościu zostało zorganizowane dla dzieci i młodzieży tzw. "Spotkanie ze św. Stanisławem Kostką".

O programie i szczegółach tego wydarzenia mówił w rozmowie z nami ks. Dominik Osuchowski, wikariusz parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zuzia, jedna z uczestniczek spotkania tłumaczyła, że wspólne gry i zabawy pozwoliły jej lepiej poznać św. Stanisława Kostkę.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mszy Świętej o godz. 18.00 przewodniczył ks. Dominik Osuchowski, zaś Słowo Boże wygłosił proboszcz parafii ks. Miłosław Żur. Przywołując postać św. Stanisława Kostki, zwrócił uwagę na jego wielką potrzebę bycia przy Bogu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

Ewelina Michalska

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe