Ruch wahadłowy na zachodniej obwodnicy Zamościa

  • 21.09.2021, 11:33 (aktualizacja 21.09.2021, 11:41)
  • Małgorzata Kryk
Ruch wahadłowy na zachodniej obwodnicy Zamościa
Rozpoczął się duży duży remont zachodniej obwodnicy Zamościa na ulicy Dzieci Zamojszczyzny. Cały około 5-cio kilometrowy odcinek prowadzi od Al. 1- go Maja do granicy miasta przy ul. Szczebrzeskiej.

Odcinek drogi usytuowany jest wzdłuż rzeki Łabuńki, a ramach prac zostanie wykonana nowa, dwujezdniowa droga z pasem zieleni rozdzielającym jezdnie. Pierwsze prace prowadzone były przy poboczach jezdni  i dotyczyły wycinki drzew. Na ten tydzień (20-24.09)  zaplanowano demontaż lamp oświetleniowych przy ulicach i chodnikach. Tam gdzie prowadzone będą prace wysokościowe apelujemy do kierowców, aby zachować ostrożność i w razie potrzeby zwolnic.

Oprócz tych prac na obwodnicy zachodniej obowiązuje ruch wahadłowy. Wykonawca zadania - firma Strabag Sp. z o.o. wprowadził czasową organizację ruchu. Obowiązuje ona po stronie lewej na odcinku od zjazdu na oczyszczalnię ścieków na Alei 1-Maja do skrzyżowania ulicy Dzieci Zamojszczyzny z ulicą Janowicką.

 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe