Hrubieszów: akcja składania życzeń miastu

  • 25.09.2021, 15:23 (aktualizacja 25.09.2021, 15:27)
  • Joanna Mazurek
Hrubieszów: akcja składania życzeń miastu
Nietypowy sposób na uczczenie rocznicy nadania praw miejskich Hrubieszowowi mają Miejska Biblioteka Publiczna i Towarzystwo Regionalne Hrubieszowskie. Chodzi o akcję składania życzeń miastu, która odbędzie się w środę, 29 września.

Tego dnia w godzinach od 12.00 do 16.00 bibliotekarze i członkowie TRH będą czekać na mieszkańców miasta w parku i na deptaku miejskim. Każdy będzie mógł napisać swoje życzenia na przygotowanych kartach pocztowych, wrzucić je do skrzynki, a w zamian otrzymać pocztówkę - reprodukcję obrazu Heleny Piekarz.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, że w tym roku przypada 621. rocznica nadania praw miejskich Hrubieszowowi przez króla Władysława Jagiełłę.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe