Inauguracja Roku Akademickiego 2021/2021 Zamojskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

  • 12.10.2021, 12:01
  • Łukasz Kot
Inauguracja Roku Akademickiego 2021/2021 Zamojskiego Uniwersytetu Trzeciego… Łukasz Kot
Studenci Zamojskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku chętnie uczestniczą we wszystkich zajęciach

W Centrum Kultury Filmowej ,,Stylowy" w Zamościu odbyła w się (11.10.2021 r.) inauguracja Roku Akademickiego 2021/2021 Zamojskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. W programie uroczystości znalazło się m.in wystąpienie prezes Stowarzyszenia Zamojskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku Haliny Caban.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Studenci Zamojskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku chętnie uczestniczą we wszystkich zajęciach.

loadingŁaduję odtwarzacz...

,,Rola edukacji w życiu człowieka" - z takim wykładem inauguracyjnym wystąpił dr hab. Paweł Skrzydlewski, rektor Akademii Zamojskiej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Inaugurację Roku Akademickiego 2021/2021 Zamojskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zakończyło wręczenie dyplomów oraz koncert w wykonaniu młodzieży Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Zamościu.

Łukasz Kot

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe