Parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Zamościu na radiowym szlaku

  • 12.10.2021, 15:46
  • Joanna Mazurek
Parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Zamościu na radiowym szlaku
Codzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, odmawianie wszystkich czterech części różańca i Koronki do Bożego Miłosierdzia oraz oczywiście Eucharystia – tym każdego dnia żyje parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Zamościu. Katolickie Radio Zamość odwiedzi ją 17 października w ramach tzw. Niedzieli Radiowej.

Proboszczem parafii od początku jej istnienia, a więc od 1994 r. jest ks. kan. Jan Chmaj.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Parafia zaprasza do wspólnej modlitwy. Możliwości jest wiele.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas Niedzieli Radiowej Słowo Boże w czasie Mszy św. głosił będzie ks. Piotr Brodziak, dyrektor Wydziału Nauki i Wychowania Katolickiego Kurii Diecezjalnej w Zamościu. Katolickie Radio Zamość przeprowadzi transmisję Mszy św. z parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Zamościu o godz. 12.00. Tymczasem o godz. 17:05 będą mogli Państwo wysłuchać rozmów z księdzem proboszczem i przedstawicielami wspólnot działających przy parafii. Powtórka w poniedziałek o godz.13:10.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe