Gdzie bezpłatnie sprawdzimy ustawienie świateł samochodowych?

  • 22.10.2021, 11:18 (aktualizacja 22.10.2021, 11:27)
  • Małgorzata Kryk
Gdzie bezpłatnie sprawdzimy ustawienie świateł samochodowych?
W czwartek (21.10) ruszyła kampania „Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo”.

Celem tego przedsięwzięcia jest zwrócenie uwagi kierujących na zagrożenia związane z nieprawidłowym ustawieniem i natężeniem świateł samochodowych. O tym jak ważne jest ich ustawienie informuje oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu st. asp. Dorota Krukowska – Bubiło.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Akcja potrwa od 21 października do 15 grudnia, a kierowcy mają możliwość darmowego sprawdzenia świateł pojazdów przez cztery soboty – 23 października, 6 i 20 listopada oraz 4 grudnia. Kierowcy w tych dniach w Miączynie i Zamościu mogą sprawdzić w specjalnie wyznaczonych stacjach diagnostycznych ustawienie świateł samochodowych.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypominamy, że w najbliższą sobotę (23.10) ustawienie świateł samochodowych można sprawdzić w Miączynie oraz w Zamościu w dwóch miejscach:
- na ul. Starowiejskiej 12 w godz. 7.00-20.00
- na ul. Dzieci Zamojszczyzny 1B w godz. 7.00-20.00

Kampania została zainicjowana przez Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji wspólnie z Instytutem Transportu Samochodowego.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe