Obywatelska postawa małżeństwa, kierowca miał prawie 3 promile

  • 22.10.2021, 13:55 (aktualizacja Wczoraj, 11:31)
  • Małgorzata Kryk
Obywatelska postawa małżeństwa, kierowca miał prawie 3 promile
W powiecie tomaszowskim obywatelską postawą wykazało się małżeństwo, które przejeżdżając przez miejscowość Majdan Górny zatrzymało nietrzeźwego kierowcę.

Sytuacja ta miała miejsce w czwartek (21.10), a niepokój u podróżnych wzbudził styl jazdy kierowcy. Jak doszło do zatrzymania nietrzeźwego kierowcy, który miał blisko 3 promile alkoholu informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim sierż. szt. Małgorzata Pawłowska.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Godna postawa, jaką wykazało się małżeństwo powinna być dla innych kierowców wzorem do naśladowania.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Gratulujemy odwagi i jednocześnie przypominamy wszystkim użytkownikom dróg, że najmniejsza ilość spożytego alkoholu może być przyczyną tragedii. Dlatego widząc kierowców, których styl jazdy wyraźnie wskazuje, że mogą być oni pod działaniem alkoholu lub innych środków odurzających jak najszybciej reagujmy. Najlepiej w takim przypadku zatelefonować pod numer alarmowy 112.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe