Lubaczów. Środki z Programu Inwestycji Strategicznych zostały rozdzielone

  • 28.10.2021, 12:41
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. Środki z Programu Inwestycji Strategicznych zostały rozdzielone Ks. Mariusz Pastuszak
W poniedziałek (25.10) w budynku Starostwa Powiatowego w Lubaczowie odbyła się konferencja prasowa Poseł na Sejm RP Teresy Pamuły, dotycząca Polskiego Ładu.

W spotkaniu uczestniczyli włodarze miast i gmin z terenu powiatu lubaczowskiego, a także wójt gminy Przeworsk oraz wójt gminy Chłopice.

 

Program Inwestycji Strategicznych wspiera zrównoważony rozwój i nowe inwestycje m.in. w drogi, transport publiczny, kanalizacje, szkoły czy boiska. Jednak program ma na celu wspieranie rozwoju lokalnej przedsiębiorczości mówi Poseł na Sejm RP, Teresa Pamuła:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dzięki wsparciu z programu powiat lubaczowski zrealizuje dwa ważne projekty, mówi Starosta Powiatu Lubaczowskiego, Zenon Swatek:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Program Inwestycji Strategicznych jest przeznaczony dla jednostek samorządu terytorialnego i polega na bezzwrotnym dofinansowaniu inwestycji publicznych. Do powiatu lubaczowskiego trafi w sumie ponad 78 mln zł bezzwrotnego dofinansowania.

 

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (17)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe