Radruż. Wernisaż wystawy „Roztocze – wciąż wracam. Rysunki Andrzeja Pellera”

  • 17.11.2021, 08:53
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Radruż. Wernisaż wystawy „Roztocze – wciąż wracam. Rysunki Andrzeja Pellera”
W Zespole Cerkiewnym w Radrużu, podczas uroczystego wernisażu, 21 listopada o godz. 15.00, zostanie otwarta nowa wystawa.

Andrzej Peller, który jest autorem prezentowanych prac, w swojej twórczości jest realistyczny i precyzyjny, interesuje go detal i dlatego jego ilustracje mają wartość nie tylko estetyczną ale również merytoryczną.
„Roztocze – wciąż wracam. Rysunki Andrzeja Pellera” to wystawa, na którą składają się prace z trzech cykli, informuje Dyrektor Muzeum Kresów w Lubaczowie, Piotr Zubowski:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas wystawy zostanie również zaprezentowany nowy kalendarz Muzeum Kresów, na rok 2022, który powstał przy współpracy z artystą.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających od 21 listopada br. do 28 lutego 2022 r. Jej organizatorem jest Muzeum Kresów w Lubaczowie.

Ks. Mariusz Pastuszak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe