Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w jeździe szybkiej na wrotkach

  • 18.11.2021, 13:52 (aktualizacja 18.11.2021, 13:57)
  • Małgorzata Kryk
Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w jeździe szybkiej na wrotkach
W sobotę (20.11.)na hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Tomaszowie Lubelskiem przy ulicy Wyspiańskiego 8 odbędą się Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w jeździe szybkiej na wrotkach.

Mistrzostwa rozpoczną się o godz. 11.00 i każdy zawodnik weźmie udział w trzech 3 startach  a  o wyniku końcowym zdecyduje  klasyfikacja  wielobojowa z  trzech konkurencji. 

Po zakończeniu  zawodów  zostanie przeprowadzone  podsumowanie  sezonu  wrotkarskiego  2021  i zostaną wręczone  regulaminowe nagrody za  cykl imprez pod nazwą   XXI Grand Prix Lubelszczyzmy 2021 o Puchar Burmistrza  Miasta  w  jeździe  szybkiej na  wrotkach.

Na całość rywalizacji złożył się  udział w sześciu  tegorocznych zawodach. Wszystkie  wyniki, a także  klasyfikację  całego cyklu i aktualne informacje można odnaleźć na  stronie  kliknij   i stronie facebooka klubu  kliknij

Organizatorem zbliżających się Mistrzostw jest  Tomaszowski Uczniowski Klub Sportowy RST Roztocze.

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe