Zniszczone reflektory na na granicy z Białorusią

  • 02.12.2021, 09:30 (aktualizacja 02.12.2021, 09:33)
  • Małgorzata Zaręba
Zniszczone reflektory na  na granicy z Białorusią Straż Graniczna
W okolicach Terespola przez żołnierzy Wojska Polskiego na granicy z Białorusią zostały ustawione maszty oświetleniowe. Nie posłużyły one długo, bo reflektory te zostały zniszczone w wyniku oddanych strzałów z broni pneumatycznej.

Prawdopodobnie ostrzału dokonano z terenu Białorusi. Wewnątrz paneli ujawniono małe (prawdopodobnie metalowe elementy), które uszkodziły oświetlenie. Funkcjonariusze Straży Granicznej wszczęli czynności służbowe w zakresie art. 18 c - Ustawy o ochronie granicy państwowej, tj. niszczenia elementów infrastruktury, znajdujących się w strefie nadgranicznej i przeznaczonej do ochrony granicy państwowej.

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe