Narol. Promocja książki “Narol przez wieki. Dzieje miasta i okolic”

  • 20.12.2021, 12:18
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Narol. Promocja książki “Narol przez wieki. Dzieje miasta i okolic” Ks. Mariusz Pastuszak
Centrum Koncertowo - Wystawiennicze w Narolu było miejscem, w którym odbyła się (17.12) promocja nowej publikacji dotyczącej miasta Narol i jego okolic.

“Narol przez wieki. Dzieje miasta i okolic”, to książka napisana przez dwóch autorów: dr. Zygmunta Kubraka oraz prof. dr. hab. Henryka Gmiterka. Publikacja jest pierwszym tak obszernym i wyczerpującym źródłem dotyczącym ziemi narolskiej. Opisuje dzieje miasta od powstania aż do końca II wojny światowej. Inspiracją do powstania tej książki była potrzeba zajęcia się historią rodzinnych stron, mówi autor publikacji, narolczanin, prof. dr. hab. Henryk Gmiterek:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorami autorskiego spotkania byli: Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Narolu, Gminny Ośrodek Kultury w Narolu oraz Miasto i Gmina Narol.

 

 

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe