Biłgoraj. Konkurs „Przystrój choinkę dla św. Jana Pawła II”

  • 22.12.2021, 21:24
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Konkurs „Przystrój choinkę dla św. Jana Pawła II”
Fundacja Gaudium et Spes oraz Parafia pw. św. Jana Pawła II w Biłgoraju rozstrzygnęła diecezjalny konkurs zatytułowany „Przystrój choinkę dla Jana Pawła II”.

Zadaniem konkursowym było samodzielne stworzenie ozdoby świątecznej w formie zawieszki, która w efekcie udekorowała choinkę bożonarodzeniową w kościele św. Jana Pawła II w Biłgoraju.

 

O szczegółach informował organizator konkursu, ks. Krystian Bordzań:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na konkurs wpłynęło ponad 125 ozdób od dzieci i młodzieży z całej diecezji zamojsko-lubaczowskiej i były to prace przeróżne:

loadingŁaduję odtwarzacz...

O swojej ozdobie opowiedział Jakub Adamek:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jedną z wyróżnionych była Maja Mróz, która w rozmowie wyjaśniała, kim był dla niej św. Jan Paweł II i jaką ozdobę wykonała na konkurs:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Konkurs odbywał się w czterech kategoriach: przedszkole i szkoły podstawowe klasy I-III, klasy IV-VI i klasy VII-VIII. Katolickie Radio Zamość objęło konkurs patronatem medialnym.

Joanna Ferens

Zdjęcia (21)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe