XXII Spotkania z Kolędą i Pastorałką – Zamość 2022

  • 10.01.2022, 14:44
  • Joanna Mazurek
XXII Spotkania z Kolędą i Pastorałką – Zamość 2022
Umiejętności wokalne, muzykalność, dobór repertuaru oraz ogólny wyraz artystyczny nagrania – to kryteria, jakie weźmie pod uwagę jury XXII Spotkań z Kolędą i Pastorałką – Zamość 2022.

Organizatorem konkursu jest Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu. Jak tłumaczy nauczyciel w MKD i jednocześnie koordynator Spotkań, Paweł Kołodziejczyk, w tym roku konkurs ma formę on-line i jest organizowany w czterech kategoriach wiekowych.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nagrania i karty zgłoszeń trzeba przesłać do dnia 16 stycznia na adres e-mail: [email protected].
loadingŁaduję odtwarzacz...

Zwycięzców poznamy już za kilka dni.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Honorowym patronem XXII Spotkań z Kolędą i Pastorałką – Zamość 2022 jest ks. bp Marian Rojek, a patronat medialny nad konkursem sprawuje Katolickie Radio Zamość.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe