Odzyskano samochód ciężarowy

  • 20.01.2022, 09:47
  • Małgorzata Kryk
Odzyskano samochód ciężarowy Straż Graniczna
Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w niedzielę (16.01) odzyskali pojazd ciężarowy o wartości 150 tys. zł.

Do zdarzenia doszło na drogowym przejściu granicznym w Dorohusku, na kierunku wyjazdowym z Polski. Samochodem ciężarowym marki DAF usiłował przekroczyć granicę 53-letni obywatel Ukrainy. Podczas prowadzonej kontroli granicznej, funkcjonariusze SG zauważyli ślady ingerencji w pole numeryczne VIN auta. W sprawie wszczęto postępowanie przygotowawcze. kierowca został przesłuchany w charakterze świadka, a odzyskany pojazd zabezpieczono na służbowym parkingu. W minionym roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG, odzyskali różnego rodzaju pojazdy o łącznej wartości ponad 12 mln zł.

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe