Rekolekcje powołaniowe w Tomaszowie Lubelskim

  • 26.01.2022, 16:26 (aktualizacja 26.01.2022, 16:47)
  • Joanna Suszko
Rekolekcje powołaniowe w Tomaszowie Lubelskim
Daj sobie możliwość usłyszenia głosu Pana Boga w swoim sercu! To zachęta dla młodzieży męskiej do wzięcia udziału w rekolekcjach powołaniowych, które odbędą się podczas ferii zimowych (11-13.02) w Tomaszowie Lubelskim.

Inicjatywę tę przybliża ks. Dariusz Babiak, Przewodniczący Rady ds. Powołań Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kto może wziąć udział w rekolekcjach?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak można się zgłosić?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ks. Dariusz Babiak serdecznie zaprasza do skorzystania z rekolekcji.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zainteresowanych rekolekcjami powołaniowymi zachęcamy do zapisów na stronie www.diecezja.zamojskolubaczowka.pl. Wszystkich słuchaczy natomiast zapraszamy do modlitwy w intencji powołań i powołanych. Każdy z nas jest odpowiedzialny za sprawę powołań i to właśnie modlitwa oraz post jest tym, co możemy ofiarować w tej intencji.

Więcej na temat rekolekcji powołaniowych w Tomaszowie Lubelskim można usłyszeć na naszej stronie internetowej w „Rozmowie Dnia” z ks. Dariuszem Babiakiem.

Joanna Suszko

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe