Rekolekcje dla małżeństw „Droga do szczęścia”

  • 28.01.2022, 10:49
  • Justyna Przeszło
Rekolekcje dla małżeństw „Droga do szczęścia”
Zamojska Szkoła Ewangelizacji im. bł. Stanisława Kostki Starowieyskiego przygotowuje weekendowe rekolekcje dla małżeństw ph „Droga do Szczęścia”, które odbędą się niebawem w Krasnobrodzie.

Tego typu spotkanie odbędzie się po raz pierwszy, a bodźcem do jego stworzenia jest wyraźna potrzeba formowania małżeństw, podkreśla ks. dr Piotr Spyra, Dyrektor Zamojskiej Szkoły Ewangelizacji im. bł. Stanisława Kostki Starowieyskiego w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ks. dr Piotr Spyra wyjaśnia czym wyróżniają się rekolekcje dla małżeństw „Droga do szczęścia”.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dla osób, którym nie uda się wziąć udziału w pierwszej edycji tych rekolekcji, będzie można z nich skorzystać za jakiś czas.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Owocem weekendowych rekolekcji dla małżeństw „Droga do szczęścia” będzie odkrycie czym różni się sakrament małżeństwa od innych związków, pozwoli dowiedzieć się jak przeżywać kryzysy w małżeństwie, pomoże przypomnieć sobie czym jest prawdziwa miłość, a także ułatwi zrozumienie wartości cierpienia i niespełnionych oczekiwań w małżeństwie.

Justyna Przeszło

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe