Gorzkie Żale z wyjątkowymi kazaniami u ojców Redemptorystów

  • 01.03.2022, 12:21 (aktualizacja 01.03.2022, 13:20)
  • Joanna Mazurek
Gorzkie Żale z wyjątkowymi kazaniami u ojców Redemptorystów
Ojcowie Redemptoryści z Zamościa zapraszają na Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym na temat siedmiu grzechów głównych i antidotum na nie, czyli jak skutecznie je pokonywać przez rozwinięcie u siebie siedmiu cnót.

W nabożeństwie będzie można uczestniczyć w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godzinie 17.00. W imieniu ojców Redemptorystów zaprasza o. Władysław Chaim.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas kazań usłyszymy, jak rozwijać w sobie cnoty pokory, miłosierdzia, czystości, cierpliwości, umiarkowania, życzliwości i pracowitości.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, że nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym na temat siedmiu grzechów głównych i antidotum na nie, czyli jak skutecznie je pokonywać przez rozwinięcie u siebie siedmiu cnót, będzie się odbywało w kościele pw. św. Mikołaja w Zamościu przy ulicy Kościuszki 1 w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godzinie 17.00. Tymczasem o godz. 18.00 sprawowana będzie w świątyni Msza św.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe