Radruż. Rzeźba i dźwięki muzyki w solidarności z Ukrainą

  • 24.03.2022, 13:13
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Radruż. Rzeźba i dźwięki muzyki w solidarności z Ukrainą
W Zespole Cerkiewnym w Radrużu, w niedzielę 27 marca o godz. 16:00, odbędzie się wernisaż wystawy „Recykling Kulturowy. Pogranicze”.

Zawiera ona około 60 prac artysty rzeźbiarza Krzysztofa Brzuzana, które omawiają temat przemijania. Główną bazą dzieł są materiały wykorzystane wtórnie, mówi Asystent w Wydziale Artystycznym Muzeum Kresów w Lubaczowie, Małgorzata Pazyniak:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Muzeum Kresów w Lubaczowie, które jest organizatorem koncertu zaprasza również na wydarzenie towarzyszące. Jest nim koncert „Solidarni z Ukrainą” w wykonaniu zespołu Wernyhora, który rozpocznie się o godz. 17:00.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Partnerem koncertu są Stowarzyszenie Rozwoju Promocji i Aktywności Przystanek Horyniec i Miejski Dom Kultury im. Aleksandra Sas-Bandrowskiego w Lubaczowie.
Katolickie Radio Zamość objęło to wydarzenie patronatem medialnym.

 

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe